Timber

Timber

6 metrowy tiny house, do którego elewacji użyto opalanych desek. Domek zaprojektowany dla 5 osobowej rodziny. Proces budowy, który trwał niespełna 3 tygodnie, możecie oglądać w naszym programie Odjazdowe Minidomy na HGTV. Prostota, a zarazem oryginalność wykończenia, nadały całemu wnętrzu niebanalnego charakteru. Antresola, która miała być sypialnią dla dzieci, zabezpieczona została przy wykorzystaniu siatki ogrodzeniowej. W malutkiej łazience, o wymiarach 2,3 m x 1 m udało nam się umieścić nawet wannę.

Ciekawym dodatkiem, który nadał wnętrzu industrialnego charakteru to półka nad szafkami, wykonana z rurek i części hydraulicznych. Podwieszany stół, pełni dodatkowe funkcję obrazu oprawionego w ramy. Schody, tworzące jednolity panel, ukrywają w sobie lodówkę, wysuwany blat oraz liczne szafki. Również, w szafkach kuchennych, umieszczony został wysuwany blat, dając dodatkową przestrzeń do pracy. Powiedzenie mniej znaczy więcej, świetnie się tu sprawdza!

Dane techniczne

Długość 6m
Szerokość 2,5m
Wysokość 4m
Waga Do 3,5t
Szkielet Świerk skandynawski
Izolacja termiczna Piana PUR otwarto komórkowa, wełna drzewna lub inne
Dach Blacha
Okna Dwu lub trzy szybowe stolarka aluminiowa
Instalacja elektryczna 230V lub 400V
Podwozie Rydwan (Polska) na 2 osiach skrętnych Knott
Ściany zewnętrzne Świerk skandynawski
Ściany wewnętrzne Świerk skandynawski
Klimatyzacja Sterowana przez Wi-Fi
Wyposażenie
Kuchnia Meble ze sklejki iglastej i świerku, AGD – kuchenka indukcyjna, piekarnik, lodówka, zlew ceramiczny, szafy, schody na szafkach meblowych
Salon Rozkładany wypoczynek ze sklejki iglastej z materacami szytymi na wymiar lub klasyczna sofa
Łazienka Prysznic z zasłonką 90×70, toaleta kompaktowa, umywalka z szafką, lustro, narożne półki, grzejnik elektryczny na ręczniki
Antresola Materac, komoda

 

Twój Projekt

Nie udało, Ci się zaleźć w naszej ofercie, swojego domku marzeń, nic straconego, skontaktuj się z nami! Nasi konstruktorzy wraz z architektami z biura projektowego Nasze Nowe znajdą rozwiązania, które będą w pełni odpowiadały Twoim potrzebom!

Newsletter

Zapisz się na naszą listę mailingową. Obiecujemy nie spamować!