Finansowanie

Istnieje możliwość uzyskania bardzo korzystnego finansowania na zakup domków – poprzez leasing.

Pragniemy podkreślić, że nasza firma nie pośredniczy w zawieraniu umów kredytowych lub leasingowych na zakup domków mobilnych, dlatego nie czerpiemy żadnych korzyści z tytułu umów zawartych pomiędzy naszymi klientami a firmami bezpośrednio finansującymi zakup. Jednak z racji wieloletniego doświadczenia i dzięki licznym opiniom naszych klientów, którzy uprzednio skorzystali z takiej formy finansowania inwestycji, możemy polecić Państwu sprawdzonych i solidnych przedstawicieli oraz agentów firm leasingowych.

Doradca po zapoznaniu się z Państwa indywidualną sytuacją oraz preferencjami, zaproponuje odpowiednie rozwiązanie do sfinansowania inwestycji w domki mobilne.

To co nas wyróżnia, to najwyższa jakość wykonania oraz lata doświadczenia poświęcone na budowaniu mini domków. Jesteśmy w stanie wybudować domek w najwyższym  standardzie wykończenia w czasie od 3 do 4 miesięcy od daty zamówienia! Wierzymy, że życie w Tiny House, dzięki ograniczeniu niepotrzebnych rzeczy do minimum, stanie się lepsze i pozwali cieszyć się każdym dniem, bliżej natury, bliżej siebie!