Las

Las

To kolejny tiny house zaprojektowany przez Dorotę Szelągowską. Historię o tym jak powstał ten cudowny projekt, możecie przeczytać na blogu Doroty. Prosty w formie i bogaty w wyposażenie: 8 metrów długości, potężne przeszklenia, dwie antresole sypialniane, kuchnia i wygodna łazienka.

Projekt ten idealnie wpasował się w otoczenie leśnej działki, tworząc z nią harmonijną, spójną całość. Wnętrze wykończone jasnym bielonym drewnem oraz meblami wykonanymi na wymiar ze sklejki. Surowość kolorystyki wnętrza uzupełniona została poprzez zastosowanie mocnego elementu kolorystycznego, na głęboki błękit zostały pomalowane uchwyty do szafek oraz drzwi do łazienki.

Wokół całego domku zbudowane zostały łatwo demontowane tarasy, dzięki temu domek, wciąż zachowuje swoją podstawową funkcję i pozostaje mobilny.

Dane techniczne

Długość 8m
Szerokość 2,5m
Wysokość  4m
Waga Do 3,5t (bez mebli)
Konstrukcja Drewniana szkieletowa ze świerku skandynawskiego
Izolacja Piana PUR otwarto komórkowa, wełna drzewna lub inne
Dach Blacha
Okna Dwu lub trzy szybowe w konstrukcji aluminiowej
Instalacja elektryczna 230V lub 400V
Podwozie Rydwan (Polska) na 3 osiach skrętnych Knott
Ściany zewnętrzne Świerk skandynawski
Ściany wewnętrzne Świerk skandynawski
Klimatyzacja Sterowana przez Wi-Fi
Wyposażenie
Kuchnia Meble ze sklejki iglastej, AGD – kuchenka indukcyjna, piekarnik, lodówka, zlew ceramiczny, szafy, wysuwane schody
Salon Rozkładany wypoczynek ze sklejki iglastej z materacami szytymi na wymiar lub klasyczna sofa
Łazienka Prysznic ze szklanymi drzwiami 70×140, toaleta kompaktowa, umywalka z szafką, lustro, narożne półki, grzejnik elektryczny na ręczniki
Antresole Materac, komoda

 

Nasze realizacje

Twój projekt

Nie znalazłeś projektu który spełniał by Twoje oczekiwania? Nic straconego! Skontaktuj się z nami. Nasi konstruktorzy wspólnie z architektami z biura projektowego Nasze Nowe znajdą rozwiązanie, które w pełni zaspokoi Twoje potrzeby!

Newsletter

Zapisz się na naszą listę mailingową. Obiecujemy nie spamować!