OMG!

OMG!

Tiny House zbudowany na 8 metrowej przyczepie. Zaprojektowany przez pracownię architektoniczną Nasze Nowe. W domku znajdziemy kuchnię, łazienkę z wanną, salon i dwie sypialnie. Efektywnie wykorzystaliśmy każdą przestrzeń, wielofunkcyjne schody – piekarnik, lodówka i szafki w jednym! Identycznie zaprojektowana została przestrzeń jadalniana, to wielofunkcyjne siedzisko, dodatkowo ukrywa w sobie rozkładaną kanapę z miejscem do spania, półkami na książki oraz ogromnymi schowkami. Tworząc ten domek osiągnęliśmy zamierzony cel – maksimum użyteczności na małej powierzchni.

Projekt przewiduje umieszczenie dwóch oddzielnych antresol, z zamontowanym pomostem pomiędzy nim. Doskonale sprawdzi się dla rodzin z małymi dziećmi, wnętrze zostało zaprojektowane tak aby było bezpiecznie. Całość utrzymana jest w rustykalnym klimacie, wnętrza są ciepłe, przytulne i kojarzą się z upalnymi wakacjami na wsi. OMG to doskonały wybór dla osób, które chcą żyć w zgodzie z naturą, bez pośpiechu oraz cenią czas spędzony w domowych pieleszach.

Dane techniczne

Długość 8m
Szerokość 2,5m
Wysokość 4m
Waga Do 3,5t (bez mebli)
Szkielet Świerk skandynawski
Izolacja termiczna Piana PUR otwarto komórkowa, wełna drzewna lub inne
Dach Blacha
Okna Dwu lub trzy szybowe w konstrukcji aluminiowej
Instalacja elektryczna 230V lub 400V
Podwozie Rydwan (Polska) na 3 osiach skrętnych Knott
Ściany zewnętrzne Świerk skandynawski
Ściany wewnętrzne Świerk skandynawski
Klimatyzacja Z pompą ciepła i sterowaniem przez Wi-Fi
Wyposażenie
Kuchnia Meble ze sklejki liściastej, AGD, kuchenka indukcyjna, piekarnik, lodówka, zmywarka, zlew ceramiczny, szafy, półki pod schodami, schody z szafek meblowych z dębowymi trepami
Salon Rozkładany wypoczynek z materacami szytymi na wymiar lub klasyczna sofa
Łazienka Prysznic ze szklanymi drzwiami 70x140cm lub wanna, toaleta kompaktowa lub spalająca, umywalka, lustro, zabudowa z pralko-suszarką, grzejnik elektryczny na ręczniki
Oświetlenie LED
Ogrzewanie Pompa ciepła, ogrzewanie podłogowe oraz grzejnik konwekcyjny, promiennik iR
Wentylacja Wentylator z czujnikiem wilgotności w łazience, wentylacja grawitacyjna w sypialni

 

Nasze projekty

Twój projekt

Nie znalazłeś projektu który spełniał by Twoje oczekiwania? Nic straconego! Skontaktuj się z nami. Nasi konstruktorzy wspólnie z architektami z biura projektowego Nasze Nowe znajdą rozwiązanie, które w pełni zaspokoi Twoje potrzeby!

Newsletter

Zapisz się na naszą listę mailingową. Obiecujemy nie spamować!